Oferta:

Taśma do naprawy grzbietów książek FP T

• Kod: 141
  • Cena netto: 46,00 zł
  • (Cena brutto: 56,58 zł)
  • szt.
  • Poleć produkt
Taśma samoprzylepna FP T do naprawy grzbietów książek (rolka 5cm x 10m)

zobacz opinie bibliotekarzy o taśmach do naprawy książek

przeczytaj artykuł o taśmach do naprawy książek

zobacz film instruktażowy

Bezkwasowa, tekstylna (240µm) taśma do konserwacji woluminów/księgozbioru do naprawy grzbietów książek, dostępna w 8 kolorach (biały, czarny, niebieski, zielony, szary, brązowy, żółty, czerwony).

Taśma do naprawy książek do naprawy grzbietów książek, w szczególności polecana jest do wzmacniania i zabezpieczania grzbietów książek, także do zabezpieczania rewersów map, planów, obrazów

Zastosowanie:
  • naprawa i wzmacniania grzbietów książek
  • zabezpieczania rewersów map, planów, obrazów

POLECAMY również nasze folie do okładania książek, folie samoprzylepne do okładania książek, które całościowo ochronią woluminy co zminimalizuje koszta późniejszej konserwacji!

! Nożyk do folii do okładania książek, zgrzewarka do folii oraz mata smogojąca to narzędzia ułatwiające to zadanie.

Proponowane przez nas taśmy do naprawy książek cieszą się dobrą opinią, większość odbiorców dokonując zakupu taśm do naprawy książek, później korzysta z nich stale.

GROPIUS wszystko dla bibliotek