Oferta:

Podstawka do książek typ B

• Kod: 133
  • Cena netto: 38,90 zł
  • (Cena brutto: 47,85 zł)
  • szt.
  • Poleć produkt

Nasze podstawki do książek służą do prezentacji wybranych woluminów w bibliotece.

Podstawka do książek wykonana jest z przezroczystej pleksi na życzenie kolorowe pcv.

Wymiary standardowej podstawki:

podstawa  13 x 8 cm (dł. x szer.)

oparcie       8 x 15.5 (szer. x wys.)

Istnieje możliwość wykonania podstawki o innych wymiarach lub w innym kształcie.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             Jeśli maja Państwo taką potrzebę prosimy o podanie wymiarów ewentualnie przesłanie rysunku.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Podstawki ze względu na elegancki wygląd mogą znaleźć różne zastosowania np. przy promocji książek w galeriach i księgarniach antykwariatach.

GROPIUS wszystko dla bibliotek